نتایج و رده بندی مسابقات
  نتایج مسابقات انتخابی سومین المپیاد ورزشی ایرانیان رده سنی جوانان ( 29 / 7 / 1388 لغایت 1 / 8 / 1388 - گیلان )
 
 

تعداد شرکت کنندگان : 540 ورزشکار ، مربی و سرپرست


تعداد تیم های شرکت کننده : 28 استان


توضیح :

نفرات اول تا دهم هر رشته ، جواز حضور در سومین المپیاد ورزشی ایرانیان (6و7 بهمن 88 ) را کسب کردند .

سنگ:

1- بهنان محمدی (فارس) 2- کاوه کاظمی(ایلام) 3 - محمد رضا طلوعی ( اصفهان ) 4- سهراب وفایی (همدان ) 5- جعفر ناصری(مازندران) 6- سید پیمان موسوی (چهارمحال و بختیاری) 7-سید مجید حسینی زاده (زنجان) 8- امید مرادی(کردستان)9-سید حسن میر علی (تهران) 10- احمد صفانگار ( خراسان رضوی)

کباده:

1- حسین علی غدیری (اصفهان) 2- احمد شیرخوار(همدان) 3- میلاد محمدی (کرمانشاه)4-مهدی بیات(مازندران) 5- مصطفی سیستانی(کرمان) 6- محمد رضا رضایتی(گیلان) 7-سجاد اویسی( ایلام) 8-محمد حسن رزمان (فارس)9-اکو اکبری(کردستان) 10- پدرام آقایی(آذربایجان شرقی)

2میل بازی:

1- محمد ناصر آقا دادی (اصفهان) 2- مرتضی عجم مقصودی(سمنان) 3- رضا رضیعی ( مازندران )4- داریوش پورجعفری(کرمان)5-خسرو شب خوان(مرکزی) 6-فرزین غفوری(کردستان) 7- سجاد بیگلری(همدان) 8-سجادشاهمرادی (ایلام )

3و4 میل بازی:

1- مرتضی عجم مقصودی (سمنان) 2- محمد ناصر آقا دادی (اصفهان) 3- رضا رضیعی ( مازندران ) 4- داریوش پورجعفری(کرمان)5-فرزین غفوری (کردستان) 6-محمد شبخوان (مرکزی) 7- سجاد شاهمرادی(ایلام) 8- علی محمدی (همدان)

چرخ تیز:

1- محمد رضا ابوالحسنی ( اصفهان) 2- سینا نوروزی (کردستان) 3- سجاد زردتشت (فارس ) 4- جعفراژدری (خراسان رضوی) 5- رامین صالحی (سمنان) 6- سید رضا درخشنده(چهارمحال و بختیاری) 7- محمد شهبازی( کرمانشاه) 8- مجید نانکلی(همدان) 9- حسینعلی نورا( سیستان و بلوچستان) 10- محمد قلی پور ( مازندران )

چرخ چمنی:

1- بهزاد گرامی(اصفهان) 2- سید جلال صالحی(چهارمحال وبختیاری) 3- محمد شهبازی(کرمانشاه) 4- محمد علی ایزدی(مازندران) 5- سینا نوروزی ( کردستان) 6- محمد مهدی نگارستانی ( کرمان) 7- مجید نانکلی ( همدان) 8- ابراهیم مکاری( مرکزی) 9- روح ا... دهرویه ( سمنان) 10- جعفراژدری ( خراسان رضوی)

مرشدی و میانداری:

1- سینا نوروزی(مرشد) پیام مرادی(میاندار)کردستان 2- مسعود بزازیان(مرشد) غلامرضا گرجی(میاندار)خراسانی رضوی 3- سجادکوهکن(مرشد) قاسم شیخی(میاندار)یزد 4- علی اصغر اسدی( مرشد) حسام رشید زاده ( میاندار) کرمان 5- امین ابوالحسنی (مرشد) مرتضی صداقت (میاندار) اصفهان 6- سعید کرمی ( مرشد ) مهدی طاهری ( میاندار ) مرکزی 7- مسعود خسروی ( مرشد ) ناصر نادعلی ( میاندار ) خراسان جنوبی 8- حمید رضا فرشی نیال(مرشد) یونس جوادی ( میاندار ) آذربایجان شرقی 9- اشکان اسماعیلی ( مرشد ) مرتضی سبزی ( فارس ) 10- مسعود شاهقلی ( مرشد ) سید رضا درخشند ( چهارمحال و بختیاری )

تیمی زورخانه ای :

1- کرمان 2– کردستان 3– اصفهان 4- مرکزی 5- زنجان 6- ایلام 7- خراسان رضوی 8- کرمانشاه 9- گیلان 10- فارس

کشتی پهلوانی 60 کیلو:

1- مهرداد بیات(تهران) 2- مبین معافی( مازندران) 3- مجید محمدی( همدان ) 4- ساسان فیضی ( کردستان ) 5- محسن خرم جاده ( کرج ) 6- علی محمد میرحسینی ( یزد ) 7- محمد رضا پاسبان ( خراسان رضوی ) 8- مسلم منصور نژاد (کرمان ) 9- سجاد نعمتی ( خوزستان ) 10- پرویز نسیانی ( آذربایجان شرقی )

کشتی پهلوانی70 کیلو:

1- محمد رحمانی(گلستان) 2- محمد بذری( سمنان ) 3- علی صابری( مازندران ) 4- مسعود ایرانلو ( خراسان رضوی) 5- حمید رضا افضلی ( کرمانشاه ) 6- افشین رضایی ( کردستان ) 7- احسان وقاری ( تهران) 8- فردین خسروی (اردبیل ) 9- مجید عزیزی ( مرکزی ) 10- مهدی شورنیج ( کرج )

کشتی پهلوانی 80 کیلو:

1-جاسم مهربان(خ رضوی) 2- وحید شاه محمدی( همدان) 3- رشید قربانی( قزوین ) 4- امید صادق زاده ( مازندران ) 5- سوران رمضانی( کردستان) 6- وحید محمدی ( کرج ) 7- بهمن پرویز (اردبیل ) 8- محمد بخشی ( تهران ) 9- مجتبی کلانتریان ( خراسان شمالی ) 10- علی نجاتی ( گلستان )

کشتی پهلوانی 90 کیلو:

1- علی روزبهانی (همدان) 2- محمد محبوب(خ رضوی) 3- اشکان صوفی( کردستان ) 4- سعید شرفی ( کرج ) 5- محمد حسین مازندرانی (تهران ) 6- بهمن حاجی زاده ( مازندران ) 7- رمضان علی اصغری ( گلستان ) 8 – عباس داودی ( خراسان شمالی ) 9 – مهدی اسلامی ( گیلان ) 10- محسن رضایی ( مرکزی )

کشتی پهلوانی 90+ :

1- جابر صادق زاده(مازندران) 2- قادر سفید گری( تهران ) 3- محسن مختاری (قزوین ) 4- یاسر نوروزی ( سمنان ) 5- حامد حقیقی ( کرمانشاه ) 6- شاهین چراغعلی ( گلستان ) 7- داود شریفی ( اصفهان ) 8- روح ا... حسین زاده ( خراسان رضوی ) 9- کاظم کریمی ( کرج ) 10- حمید داودی ( خراسان شمالی )

برترین مربی زورخانه ای :

مرتضی هاشمی ( اصفهان )برترین مربی کشتی پهلوانی : نادر صدیقی ( مازندران )
 

مرغوبیت مدال 

 

ردیف

نام استان

طلا

نقره

برنز

چهارم

پنجم

ششم

هفتم

هشتم

نهم

دهم

1

کرمان

11



4

1

1


1



2

اصفهان

4

2

12


2


1




3

کردستان

2

12

1

1

3

1


1

1


4

خراسان رضوی

1

3


2



12

1


2

5

سمنان

1

2

1

1

1




1


6

همدان

1

1

1

1



2

2



7

مازندران

1

1

2

3

1

1




1

8

تهران

1

1



1


1

1

1


9

فارس

1


1





1

2

11

10

گلستان

1





1

1



1

11

ایلام


1




11

2

1



12

چهارمحال و بختیاری


1




2




2

13

کرمانشاه



2


2


1

11



14

قزوین



2



1





یزد



2



1





15

مرکزی




11

1

1


1

1

1

16

کرج




1

1

3



1

10

17

زنجان





11


1




18

گیلان






1



12


19

خراسان جنوبی







2




20

اردبیل







1

1



21

آذربایجان شرقی








2


2

22

خراسان شمالی








1

1

1

23

سیستان و بلوچستان









1


خوزستان









1


24

آذربایجان غربی

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

کهگیلویه و بویراحمد

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

لرستان

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-