نتایج و رده بندی مسابقات
  مسابقات هنرهای فردی و کشتی پهلوانی قهرمانی بزرگسالان کشور (90- کیلوگرم ) لغایت 18 دی ماه 1388
 
 

اصفهان ، قهرمان مسابقات هنرهای فردی و کشتی پهلوانی بزرگسالان کشور

جام قهرمانی مسابقات هنرهای فردی و کشتی پهلوانی قهرمانی بزرگسالان کشور (90- کیلوگرم ) یادواره جهان پهلوان تختی به دیار نصف جهان رسید .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون : در این مسابقات سه روزه که از تاریخ 16 لغایت 18 دی ماه جاری در سالن شهید آیت ا... دستغیب شیراز برگزار شد 275 ورزشکار ، مربی و سرپرست در قالب 25 تیم از سراسر کشور در دو رشته هنرهای فردی ( شامل چرخ تیز ، چرخ چمنی ، 2میل بازی ، 3و4و5 میل بازی ، میل گیری سنگین، سنگ و کباده) و کشتی پهلوانی ( اوزان : 60-55 ، 70-60 ، 80-70 ، 90-80 کیلوگرم ) به رقابت پرداختند که در خاتمه تیم اصفهان با مجموع 5 طلا عنوان قهرمانی را کسب کرد ، همدان با 2 طلا، 2 نقره و 3 برنز نایب قهرمان شد و تیم لرستان با یک طلا و یک نقره عنوان سوم را به خود اختصاص داد.

نتایج کامل مسابقات به شرح ذیل می باشد :

هنرهای فردی

سنگ : 1- محمد زین العابدین ( اصفهان ) ، 2- رسول رهنما ( فارس ) و قاسم حق وردی ( چهارمحال بختیاری ) 3- عبدا... یدالهی (همدان)

کباده : 1- امیر حسین تحسیری ( کرج) ، 2- وهاب احمد پور ( همدان ) ، 3- مجید کربلایی مهدی ( توابع تهران )

چرخ تیز : 1- حسین مصطفایی ( همدان ) ، 2- امیر حقیقی ( سمنان ) ، 3- میثم یوسف زاده ( گیلان)

چرخ چمنی: 1- امیر علی بک (اصفهان) ، 2- روح الله سوادکوهی (مازندران) ، 3- توحید فتحی (گلستان)

2 میل بازی: 1- ابوالفضل طاووسی (اصفهان) ، 2- فرشاد حیدر رضایی (همدان) ، 3- حمیدرضا ترابی موسوی (کرمان)

3و4 میل بازی : 1- ابوالفضل طاووسی (اصفهان) ، 2- محمد سرابی ( هرمزگان ) ، 3- فرشاد حیدر رضایی ( همدان )

میل‌گیری سنگین: 1- سلمان خبیری (اصفهان) ، 2- علی خداوردی ( چهار محال و بختیاری) ، 3- احمدرضا پیریانی (همدان)

کشتی پهلوانی

کشتی پهلوانی 55 تا 60 کیلو : 1- حجت ا... فریدنیا ( فارس ) ، 2- رضا میر حسینی ( یزد ) ، 3- دلیر حمل کرد ( کردستان )

کشتی پهلوانی 60 تا 70 کیلو : 1- علیرضا نوعی ( خراسان رضوی ) ، 2- برزو حسنوند ( لرستان ) ، 3- سجاد محمدی ( کرمانشاه)

کشتی پهلوانی 70 تا 80 کیلو : 1- فریبرز نقدی ( لرستان ) ، 2- حامد رضایی ( کرج ) ، 3- فواد طاهرنژادیان (کردستان)

کشتی پهلوانی 80 تا 90 کیلو : 1- حمید کمروند ( همدان ) ، 2- مهدی یکه ( خراسان رضوی ) ، 3- پیمان محمدی ( کردستان )

برترین مربی هنرهای فردی : مجید کاظمی (همدان)

برترین مربی کشتی پهلوانی : علی سهرابی ( لرستان )