مسابقات هنرهای فردی ، تیمی زورخانه ای و مرشدی در  
 
 
 
  نتایج و رده بندی مسابقات
  مسابقات هنرهای فردی ، تیمی زورخانه ای و مرشدی در 2 رده سنی خردسالان ( کمتر از 11 سال ) و نونهالان ( 11 تا 14 سال ) 17 و 18 تیر ماه 1389
 
 

اصفهان قهرمان خردسالان و کردستان قهرمان نونهالان کشور شدند

مسابقات هنرهای فردی ، تیمی زورخانه ای و مرشدی در 2 رده سنی خردسالان ( کمتر از 11 سال ) و نونهالان ( 11 تا 14 سال ) از 17 تیرماه به مدت 3 روز در سالن آزادی شهر سنندج برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون : 400 ورزشکار ، مربی و سرپرست در قالب 17 تیم از سراسر کشور به رقابت پرداختند که در پایان در رده سنی خردسالان اصفهان با 9 طلا اول شد و در رده سنی نونهالان کردستان با 10 طلا به مقام قهرمانی رسید .

نتایج کامل مسابقات به شرح ذیل می باشد :

رده سنی خردسالان :

سنگ : 1- سلمان کریمی ( اصفهان ) ، 2- علی رهنورد ( فارس ) 3- محمدمهدی بهرامی ( کرمان )

دو میل‌بازی : 1- سوران احمدی ( کردستان ) ، 2- علی ایرانمنش ( کرمان ) ، 3- سلمان کریمی ( اصفهان )

چرخ تیز : 1- محمد حسن فانی ( اصفهان ) ، 2- امیر حسین جهانی ( کرمانشاه ) ، 3- علی شمس کلاهی ( مرکزی )

چرخ چمنی : 1- علیرضا روشن (مرکزی ) ، 2- علی مشائی ( مازندران ) ، 3- پرهام شریعت ( کردستان )

کباده : 1- محمدامین محمدی ( اصفهان ) ، 2- آریا آتش‌ن‍ژاد ( کرج ) ، 3- محمدجواد بشیری ( همدان )

مرشدی : 1- محمد مبین نوروزی ( کردستان ) ، 3- عبدالله رحیمی ( اصفهان ) ، 3- صالح امامی ( کرمان )

تیمی زورخانه ای : 1- اصفهان ، 2- کردستان ، 3- کرمان

برترین مربی : محمد رضا حیدر پور ( اصفهان )

رده سنی نونهالان :

سنگ : 1- امیرحسین حیدرپور ( اصفهان ) ، 2- علی صالحیان ( کردستان ) ، 3- امین آب‌روشن ( کرمان )

دو میل‌بازی : 1- عبدالله شیخ‌بهایی ( کرمان ) ، 2- محمد رستمی ( اصفهان ) ، 3- مهدی بوستانی ( مرکزی ) .

سه و چهار میل بازی : 1- حمیدرضا کردی ( کردستان ) ، 2- رضا شیخ‌بهایی ( کرمان ) 3- ( مشترک ) محمد رستمی ( اصفهان ) و رضا آب‌باریک ( کرج )

کباده : 1- علی صالحیان ( کردستان ) ، 2- محمدحاجی ‌آقابابایی ( کرمان ) ، 3- مهران ناظرحضرتی ( اصفهان)

چرخ تیز: 1- محمدرضا نخعی ( تهران ) ، 2- هادی رضایی‌پور ( کرج ) ، 3- امیر کوهرنگ‌زاده (کرمان )

مرشدی : 1- محمدرضا نخعی ( تهران ) ، 2- مهدی ناضر حضرتی ( اصفهان ) ، 3- امیر حسین بادی ( قم )

تیمی زورخانه ای : 1- کردستان ، 2- کرمان ، 3- اصفهان

برترین مربی : پژمان سکونتی ( کردستان )