نتایج و رده بندی مسابقات
  جوایز سومین جشنواره مرشدان برتر ایران زمین 30 بهمن و 1 اسفند ماه 1389 - یزد
 
 

جوایز سومین جشنواره مرشدان برتر ایران زمین از سوی هیئت داوران اعلام شد

مرحله نهایی سومین جشنواره مرشدان برتر ایران زمین تحت عنوان' آواها و نواهای پهلوانی' یادواره مرحوم استاد مرشد محمد مرادی 30 بهمن و 1 اسفند ماه در تالار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، 31 مرشد برتر کشور که توانسته بودند به مرحله نهایی جشنواره راه یابند در 2 رده سنی 21 تا 40 سال و 41 تا 60 سال در بخشهای انفرادی ، دو نفری ، و گروهی در قالب ضرب نوازی ، حماسه خوانی ، مرکب خوانی ، آواها و گویش های محلی ( مقامی ) و همچنین انتخاب مرشد برتر در سال 1389 با اجرای زنده به رقابت پرداختند .

سردم زرین، سردم سیمین و دیپلم افتخار به عنوان جوایز جشنواره به ترتیب اهمیت با آراء هیئت داوران به شرح ذیل توزیع شد :

دو نفری :

سردم زرین : مهدی تمولی ، مجید خلیلی ( البرز )

سردم سیمین : علی اصغر کمالی ، امیر کمالی ( ایلام )

گروهی:

سردم زرین : سید علی سجادی ، سید مجید نقیب زاده ، عباس نارنجی ، عباس دروکی ( خراسان رضوی - سبزوار )

ضرب نوازی انفرادی رده سنی 21 تا 40 سال :

سردم زرین : مهدی تمولی (البرز )

سردم سیمین : سیروان نوروزی ( کردستان )

دیپلم افتخار: محسن بحریان (فارس)،اسدا... خواجه بندی (تهران) ، محمد تقی سعادت پور(مرکزی ،ساوه) ، امیر کمالی(ایلام) ،مهدی یدالهی (همدان)

ضرب نوازی انفرادی رده سنی 41 تا 60 سال :

سردم زرین : محمد رضا کارگر بیده ( خراسان رضوی ) ، فریبرز نوروزی ( کردستان )

سردم سیمین : علی اصغر کمالی ( ایلام )

دیپلم افتخار : سید علی سجادی ( خراسان رضوی – سبزوار )

حماسه خوانی 21 تا 40 سال :

سردم زرین : محسن بحریان ( فارس )

سردم سیمین : امیر کمالی ( ایلام )

دیپلم افتخار : مهدی تمولی ( البرز ) ، جابر شعبان زاده ( یزد ) ، ابراهیم مشکیدان ( خراسان رضوی ) ، عباس نارنجی ( خراسان رضوی – سبزوار ) ، سید مجید نقیب زاده (خراسان رضوی – سبزوار ) ، داوود کمالیان ( یزد )

حماسه خوانی 41 تا 60 سال :

سردم زرین : مجید سلیمانی راد ( یزد )

سردم سیمین : بهروز جهانی ( کرمانشاه )

دیپلم افتخار : اسلام امیدی (آذربایجان شرقی) ،حمید رضایی (تهران)،سید علی سجادی(خراسان رضوی – سبزوار) – علی ناری(خراسان رضوی – سبزوار)

مرکب خوانی 21 تا 40 سال :

دیپلم افتخار : عباس نارنجی ( خراسان رضوی – سبزوار ) ، سید مجید نقیب زاده (خراسان رضوی - سبزوار )

مرکب خوانی 41 تا 60 سال :

سردم سیمین : سید علی سجادی ( خراسان رضوی – سبزوار )

دیپلم افتخار : علی اکبر رمضانی ( یزد )

آواها و گویش های محلی 21 تا 40 سال :

سردم سیمین : سیروان نوروزی ( کردستان ) ، محسن بهریان ( فارس )

دیپلم افتخار : جهانشاه تیشه کنی ( کرمانشاه ) ، امیر کمالی ( ایلام )

آواها و گویش های محلی 41 تا 60 سال :

سردم سیمین : فریبرز نوروزی ( کردستان )

دیپلم افتخار:اسلام امیدی(آذربایجان شرقی)،عباس جولایی(مرکزی)، بهروز جهانی(کرمانشاه)، علی اصغر کمالی(ایلام)،علی ناری(خراسان رضوی – سبزوار)

مرشد برتر رده سنی 21 تا 40 سال : سیروان نوروزی ( کردستان )

مرشد برتر رده سنی 41 تا 60 سال : فریبرز نوروزی ( کردستان )