نتایج کامل اولین جشنواره آینده سازان پهلوانی بسیج  
 
 
 
  نتایج و رده بندی مسابقات
  نتایج کامل اولین جشنواره آینده سازان پهلوانی بسیج- خردسالان و نونهالان - 24 الی 26 تیر - اصفهان
 
 
 

نتایج کامل اولین جشنواره آینده سازان پهلوانی بسیج ؛

کرمان و اصفهان قهرمانان اولین جشنواره آینده سازان پهلوانی بسیج

جام قهرمانی اولین جشنواره آینده سازان پهلوانی بسیج در رده سنی خردسالان به تیم کرمان و در رده سنی نونهالان به تیم اصفهان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون : در این مسابقات که از تاریخ 24 لغایت 26 تیرماه جاری در اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم اصفهان برگزار شد 239 ورزشکار ، مربی و سرپرست در قالب 19 استان در رشته های تیمی زورخانه ای ، مرشدی و هنرهای فردی ( شامل چرخ تیز ، چرخ چمنی ، 2میل بازی ، 3و4 میل بازی ، سنگ و کباده) به رقابت پرداختند که در نهایت در رده سنی خردسالان کرمان با 8 طلا ، 1نقره و 1 برنز به مقام قهرمانی رسید ، اصفهان با 2 طلا و 7 نقره دوم شد و مازندران با 2 طلا بر سکوی سوم ایستاد .

در رده سنی نونهالان نیز اصفهان با 11 طلا ، 2 نقره و 1 برنز به مقام قهرمانی رسید ، کرمان با 9 طلا 3 نقره و 1 برنز دوم شد و تهران با 1 طلا ، 1 نقره و 1 برنز بر سکوی سوم ایستاد .

نتایج کامل رده سنی خردسالان به شرح ذیل می باشد :

سنگ : 1 - محمد رحیمی (اصفهان) 2- محمد حسین مسلمان ( فارس ) 3- ابوالفضل کیخا ( سیستان و بلوچستان )

کباده :1- محسن محمدی زهرایی ( اصفهان ) 2- محمد جواد بشیر طجری ( همدان ) 3- رضا حبیبیان ( فارس )

چرخ تیز : 1- علی مشایی ( مازندران ) 2- ولی باختری ( کرمان ) 3- دانیال روشن( مرکزی)

چرخ چمنی: 1- علی مشایی ( مازندران ) 2- مشترک محمد رحیمی ( اصفهان ) و باقر زبردست ( کرمان ) 3- سبحان قاری ( مرکزی )

2 میل بازی: 1- مهدی شاه محمد پور (کرمان) – ( بقیه شرکت کنندگان به حد نصاب نرسیدند )

مرشدی : 1- سبحان کوشش ( کرمان ) 2- محمد حسین مسلمان ( فارس ) 3- متین اعتباریان ( اصفهان )

تیمی زورخانه ای : 1- کرمان 2- اصفهان 3- فارس

کاپ اخلاق : استان فارس

بهترین مربی : پوریا حسین نژاد (کرمان)

نتایج کامل رده سنی نونهالان به شرح ذیل می باشد :

سنگ : 1 - امیر حسین حیدرپور ( اصفهان ) 2- علی صالحیان طباطبایی ( کردستان ) 3- علیرضا صادقی ( البرز)

کباده:1- علی صالحیان(کردستان)2- محمد حاجی آقا بابایی(کرمان)3- مشترک محمد امین سوری(همدان) و مهدی ناظر حضرتی (اصفهان)

چرخ تیز : 1- محمد رضا نخعی ( تهران ) 2- مرتضی یزدانی ( کرمان ) 3- امیر حسین جهانی ( کرمانشاه )

چرخ چمنی: 1- علی میرزاخانی ( اصفهان ) 2- امیر کرنگ زاده ( کرمان ) 3- محمد رضا نخعی ( تهران)

2 میل بازی: 1- عبدالرضا شیخ بهایی ( کرمان ) 2- محمد رستمی ( اصفهان ) 3- مشترک رضا آب باریکی (البرز) و مهدی بوستانی(مرکزی)

3و4 میل بازی : 1- محمد رستمی ( اصفهان ) 2- رضا آب باریی ( البرز) 3- عبدالرضا شیخ بهایی ( کرمان)

مرشدی : 1- مهدی ناظر حضرتی ( اصفهان) 2- محمد رضا نخعی ( تهران ) 3- امیر حسین کبیری ( سمنان)

تیمی زورخانه ای : 1- مشترک کرمان و اصفهان 2- یزد 3- همدان

کاپ اخلاق : استان البرز

بهترین مربی : محمد مهدی نگارستانی ( کرمان )