مسابقات مرشدی ، تیمی زورخانه ای و هنرهای فردی نوج  
 
 
 
  نتایج و رده بندی مسابقات
  مسابقات مرشدی ، تیمی زورخانه ای و هنرهای فردی نوجوانان و جوانان کشور - 20 اسفند ماه به مدت 3 به میزبانی کردستان - 1390
 
 

قهرمانی مسابقات مرشدی ، تیمی زورخانه ای و هنرهای فردی به دیار کریمان رسید

مسابقات قهرمانی مرشدی ، تیمی زورخانه ای و هنرهای فردی نوجوانان و جوانان کشور با قهرمانی کرمان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ؛ در این مسابقات که از 20 اسفند ماه به مدت 3 به میزبانی کردستان برگزار شد 230 باستانی کار نوجوانان و جوانان از 22 استان کشور در رشته های مرشدی ، تیمی زورخانه ای و هنرهای فردی ( شامل : سنگ ، 2 میل بازی ، 3و4 میل بازی ، چرخ چمنی ، چرخ تیز ، کباده ) به رقابت پرداختند که در نهایت تیم کرمان توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند و تیم های اصفهان و البرز نیز به ترتیب دوم و سوم شدند .

نفرات برتر مسابقات در رشته های مختلف به شرح ذیل می باشد :

رده سنی نوجوانان:

مرشدی : 1- علی حسین زاده ( یزد ) 2- امید براتی ( البرز ) 3- امین شاه محمد پور ( کرمان (

کباده : 1- سعید بشیری راد ( همدان ) 2- علی حسین زاده ( یزد ) 3- محمد سعید خراسانی ( کرمان )

2 میل بازی: 1- بهنام رحیمی ( اصفهان ) 2- محمد رضا علویری ( قزوین ) 3- فرید رضایی ( تهران (

3و 4 میل بازی : 1- محمد رضا علویری ( قزوین ) 2- فرید رضایی ( تهران ) 3- بهنام رحیمی (اصفهان)

تیمی زورخانه ای : 1- کرمان 2- کردستان 3- یزد

چرخ چمنی : 1- هادی رضایی پور ( البرز) 2- آرش کارآموزیان ( کرمان ) 3- ایرج رضایی ( مرکزی (

چرخ تیز : 1- سید امیر حسین حاجی الحسینی ( کرمان ) 2- محمد اسکندری ( زنجان ) 3- هادی رضایی پور ( البرز )

سنگ: 1- الیاس کریمی بافقی ( یزد ) 2- غلامرضا کاظمی ( اصفهان ) 3- امیر نیلی ( قزوین (

رده سنی جوانان :

مرشدی : 1- سجاد کوهکن ( یزد ) 2- علی صالحیان ( اصفهان ) 3- وحید زمانی ( البرز(

کباده : 1- امین رضا مرادی ( فارس ) 2- حمید رضا کربلایی ( قزوین ) 3- صالح بشیری راد ( همدان )

2 میل بازی :1- محمد حسین حاجی صادقی (اصفهان) 2- سید سجاد موسوی (همدان) 3- پژمان سکونتی (کردستان(

3و4و5 میل بازی : 1- امیر رضا شیخ بهایی ( کرمان ) 2- سید سجاد موسوی ( همدان ) 3- پژمان سکونتی ( کردستان )

تیمی زورخانه ای :1- کرمان 2- اصفهان 3- البرز

چرخ چمنی :1- علی جلیجو ( البرز ) 2- مصطفی امینی ( اصفهان ) 3- حسین ایزد خواست ( تهران (

چرخ تیز : 1- علی جلیجو ( البرز ) 2- مجتبی عراقی ( اصفهان ) 3- محمد امین سلمانپور ( کرمان )

سنگ : 1- محمد رضا طلوعی ( اصفهان ) 2- سید مجید حسینی زاده ( زنجان ) 3- علیرضا جلالی ( ایلام (

گفتنی تیم های اصفهان و بوشهر به عنوان تیم های اخلاق این مسابقات معرفی شدند و سید حمید رضا ترابی موسوی و پوریا حسین نژاد از کرمان به ترتیب برترین مربی رده سنی نوجوانان و جوانان در این دوره از مسابقات شدند