نتایج و رده بندی مسابقات
  مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی جوانان و نوجوانان کشور - شهریور 91
 
 
 

خراسان رضوی قهرمان کشتی پهلوانی جوانان و نوجوانان کشور

خراسان رضوی میزبان مسابقات کشتی پهلوانی جوانان و نوجوانان کشور پس از دو روز رقابت های طاقت فرسا و غلبه بر رقیبان خود قهرمان این دوره از مسابقات شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای کشور، در مجموع امتیازات بر حسب کسب مدال در رده سنی جوانان خراسان رضوی با 2 طلا و 1 برنزمقام اول ، تهران با 1 طلا و 1 برنز مقام دوم، قزوین با 1 طلا و 1 برنز سوم، همدان با 1 طلا مقام چهارم، مازندران با 2 نقره مقام پنجم و لرستان با دو نقره مقام ششم و در رده سنی نوجوانان خراسان رضوی با 2 طلا و 1 نقره مقام اول، کرمانشاه با 2 طلا مقام دوم، کردستان با 1 طلا و 1 نقره مقام سوم، مازندران با 1 نقره و 1 برنز مقام چهارم، همدان با 1 نقره و 1 برنز مقام پنجم و گلستان با 1 نقره مام ششم این مسابقات را کسب نمودند که به ترتیب اسامی مقام های اول تا ششم هر وزن در هر رده سنی به شرح ذیل اعلام می گردد :

رده سنی جوانان :

60 کیلوگرم : 1. ابراهیم بیگلری(تهران) - 2. محمد رمضان پور(مازندران) - 3. امید خدر(گلستان) – 4. محمد کله دار(کردستان) – 5. یوسف کامران(همدان) – 6. کیوان رشید زاده(کرمانشاه)

70 کیلوگرم : 1. جواد برزگر(قزوین) – 2. محمد زارعی(کردستان) – 3. سعید بکارقانی(تهران) – 4. محمد جواد محمد بیگی(کرمانشاه) – 5. محمد رضا قربانی(لرستان) – 6. امیر حسین عزیزی(مازندران)

80 کیلوگرم : 1. هادی وفایی(همدان) – 2. یونس مرادی(لرستان) – 3. محمد حسن زاده(خراسان رضوی) – 4. مجتبی علوی(گلستان) – 5. مهدی محمدی(زنجان) – 6. علی اکتیجی(مازندران)

90 کیلوگرم : 1. امیر وظیفه دان(خراسان رضوی) – 2. امین احمد(مازندران) – 3. دیاکو حبیبی(کردستان) – 4. محمد نظری(تهران) – 5. فرامرز علی آبادی(البرز) – 6. انوش مردانی(لرستان)

90+ کیلوگرم : 1. احمد میرزاپور(خراسان رضوی) – 2. وحید بیراروند (لرستان) – 3. فتح اله گل گل سلخور(قزوین) – 4. محمد قنبری(مازندران) – 5. بابک عباسی(زنجان) – 6. عبدالرحیم علیجانی(گلستان)

رده سنی نوجوانان :

55 کیلوگرم : 1.کاویان نظری (کردستان) – 2. پوریا مقصودی (گلستان) – 3. امین خدابخشی(خراسان رضوی) – 4. هومن لطفی(تهران) – 5. صادق اله کرمی(کرمانشاه) – 6. اکبر شادکام(لرستان)

62 کیلوگرم : 1. سعید توحیدی(خراسان رضوی) – 2. سشیاوش احمدزاده(کردستان) – 3. فردین قهرمانی(همدان) – 4. رضا ابراهیم زاده(مازندران) – 5. مرتضی خورشیدی(گلستان) – 6. سهراب نصیری (زنجان)

70 کیلوگرم : 1. اسماعیل محمودی(خراسان رضوی) – 2. رسول خجسته (مازندران) – 3. محمد امیری( تهران) – 4. مهرداد طاهری(البرز) – 5. محمد عیانبخش(لرستان) – 6. عبداله تشکری (گلستان)

80 کیلوگرم : 1. محمد حسین قهرمانی(کرمانشاه) – 2. حاسم ابهت( یزد) – 3. محسن سیبر (مازندران) – 4. مهدی قلی پور(تهران) – 5. علی اسدی(لرستان) – 6. مهدی رضایی نژاد(گلستان)

80+ گیلوگرم : 1.محمدرضا الفتی(کرمانشاه) – 2. جمال سوری(همدان) – 3. معراج شادی(همدان) – 4. خشایار تاتاری(خراسان رضوی) – 5. ناصر حاصلی(لرستان) – 6. بهنام نورحسینی (گلستان)

گفتنی است این دوره از مسابقات با مساعدت های شایسته مسئولین شبکه سوم سیما به صورت زنده به مدت 2 روز برای علاقمندان ورزش پهلوانی و زورخانه ای سراسر کشور پخش گردید .