نتایج و رده بندی مسابقات
  مسابقات تیمی زورخانه ای، هنرهای فردی و مرشدی قهرمانی نونهالان و خردسالان کشور - شهریور 91 اصفهان
 


کرمان قهرمان نونهالان کشور

اصفهان قهرمان خردسالان کشور

 در رشته تیمی زورخانه ای، هنرهای فردی و مرشدی

ورزشکاران زورخانه ای استان کرمان و اصفهان به ترتیب قهرمان رشته های تیمی زورخانه ای، هنرهای فردی و مرشدی در رده های سنی نونهالان و خردسالان کشور شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای کشور، در این رقابت های جذاب و دیدنی در اصفهان (پایتخت فرهنگی ورزش پهلوانی و زورخانه ای) که در ابام دومین سال از نکوداشت 17 شوال (روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای) برگزار شدنونهالان و خردسالان کشور در رشته های فوق الذکر به مصاف هم رفتند که ریز نتایج آن به شرح ذیل اعلام می گردد .

رده سنی نونهالان :

رشته تیمی زورخانه ای : 1. کرمان – 2. اصفهان – 3. کردستان

رشته چرخ تیز : 1. محمدرضا نخعی (تهران) – 2. علی میرزاخانی(اصفهان) – 3.امیر حسین جهانی (کرمانشاه)

رشته چرخ چمنی : 1. علی میرزاخانی (اصفهان) – 2. محمدرضا نخعی (تهران) – 3. علیرضا روشن(مرکزی)

رشته کباده : 1. امیرحسین ابراهیم پور(مازندران) – 2. علی ارباب پور(اصفهان) – 3. آریا آتش نژاد(البرز)

رشته سنگ : 1. علیرضا صادقی(البرز) – 2. مهدی خداداد(فارس) – 3. سپهر وزیری(کردستان)

رشته 2 میل بازی : 1. علی ایرانمنش(کرمان) – 2. مهران نوروزی(اصفهان) – 3. محمد وفادار(سمنان)

رشته 3 الی 6 میل بازی : 1. محمد وفادار (سمنان)– 2. مهران نوروزی (کرمان) – 3. علی ایرانمنش (اصفهان)

رشته مرشدی : 1. علی اکبر خوئینی(البرز) – 2. رضا سمندری(مازندران) – 3. محمدرضا نخعی(تهران)

رده سنی خردسالان :

رشته تیمی زورخانه ای : 1. اصفهان– 2.– کرمان 3. کردستان

رشته چرخ تیز : 1. ارسلان محمدی(مرکزی) – 2. علی مشایی(مازندران) – 3. ولی باختری(کرمان)

رشته چرخ چمنی : 1. علی مشایی (مازندران) – 2. محمد حسین رحیمی(اصفهان) – 3. یاقر زیردست(کرمان)

رشته کباده : 1. محمد جواد بشیری(همدان) – 2. امین فرح نیا(اصفهان) – 3. حسام یزدی(فارس)

رشته سنگ : 1. مهیار برازی(کردستان) – 2. محمد امین امیری(همدان)

رشته 2 میل بازی : 1. ولی باختری(کرمان) – 2. حسین مسعودی فر(تهران) – 3. محمد حسین رحیمی(اصفهان)

رشته مرشدی : 1. متین اعتباری(اصفهان) – 2. مهدی بهرامی(کرمان) – 3. مبین حسن پناهی(کردستان)