نتایج هفته اول مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور - 5 دی ماه 1393

 اسامی کادر فنی و داوران مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور در استان قزوین

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

سمت

امتیازات

1

حمیدرضا اعرابی

تهران

نماینده فدراسیون

تیم بزرگسالان

157

2

محمد نجات مهر

تهران

نماینده پیشکسوتان

مرشد

20/17

3

رضا قدیانی

تهران

سرپرست فنی

تیم پیشکسوتان

9

4

مهدی تمولی

البرز

داور مرشدی

مرشد پیشکسوتان

-

5

امیر صلواتی

کردستان

سر داور

ارزیابی


6

غلامرضا یوسفی

گیلان

داور

7

سعید فیضی

زنجان

داور و متصدی الکترونیک

اسامی تیم بزرگسالان استان قزوین: 1. علیرضا باقری، 2. رضا عبدالهاشم (ذخیره)، 3. مهدی اینانلو، 4. امیرحسین بهتویی، 5. حمیدرضا بدری، 6. علی مهدی آبادی، 7. محمدرضا علویری (میاندار)، 8. میلاد محمدشاهی و 9. امیر محمد سمسارها.
 

نتایج هفته دوم مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور 12 دی ماه

اسامی کادر فنی و داوران مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور در استان فارس

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

سمت

امتیازات

1

علیرضا حجتی

یزد

نماینده فدراسیون

تیم بزرگسالان

200

2

علیرضا حجتی

یزد

نماینده پیشکسوتان

مرشد

06/58

3

حبیب اله ارباب پور

اصفهان

سرپرست فنی

تیم پیشکسوتان

108

4

علیرضا حجتی

یزد

داور مرشدی

مرشد پیشکسوتان

46

5

مسعود ملکی

اصفهان

سر داور

ارزیابی


6

وحید دیانی

کرمان

داور

7

محمد درهمی

یزد

داور و متصدی الکترونیک

اسامی تیم بزرگسالان استان فارس: 1. سید محمد صحرایی، 2.سید امین نیرومند، 3. حمیدرضا راهپیما، 4. محمد اوجی، 5. علی غرقی (میاندار)، 6. مصطفی خراسانی، 7. امیرحسین سلطانی، 8. محمد زارع (ذخیره) و 9. محسن بحریان (مرشد) ..

 اسامی کادر فنی و داوران مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور در استان مرکزی

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

سمت

امتیازات

1

محمد برجی

تهران

نماینده فدراسیون

تیم بزرگسالان

193

2

محمد برجی

تهران

نماینده پیشکسوتان

مرشد

0

3

احد گوزلیان

زنجان

سرپرست فنی

تیم پیشکسوتان

38

4

محمد برجی

تهران

داور مرشدی

مرشد پیشکسوتان

5/61

5

حسین نجار

البرز

سر داور

ارزیابی


6

جواد آبیار

اصفهان

داور

7

امیر خواجه وند

تهران

داور و متصدی الکترونیک

اسامی کادر فنی و داوران مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور در استان اردبیل

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

سمت

امتیازات

1

حمید باقری

تهران

نماینده فدراسیون

تیم بزرگسالان

84

2

علی اصلان

آذ- شرقی

نماینده پیشکسوتان

مرشد

75/64

3

محمد سقایی

آذ- شرقی

سرپرست فنی

تیم پیشکسوتان

-

4

مقصود شاداب

آذ- شرقی

داور مرشدی

مرشد پیشکسوتان

-

5

غلامرضا یوسفی

گیلان

سر داور

ارزیابی


6

کاظم گوزلیان

زنجان

داور

7

احمد فرزامی راد

آذ- شرقی

داور و متصدی الکترونیک

نتایج هفته سوم مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور 19 دی ماه

اسامی کادر فنی و داوران مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور در استان ایلام

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

سمت

امتیازات

1

امیر خوش اندام

کرمانشاه

نماینده فدراسیون

تیم بزرگسالان

136

2

اصغر قبائیان

کرمانشاه

نماینده پیشکسوتان

مرشد

72

3

عبدالرحیم نکوئیان

خوزستان

سرپرست فنی

تیم پیشکسوتان

62

4

علی اکبر حاجی ولیان

قزوین

داور مرشدی

مرشد پیشکسوتان

64

5

امیر خوش اندام

کرمانشاه

سر داور

ارزیابی


6

علی زنگنه

کرمانشاه

داور

7

فیروز طاهر پور

لرستان

داور و متصدی الکترونیک

اسامی کادر فنی و داوران مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور در استان خراسان شمالی

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

سمت

امتیازات

1

علیرضا شاعر زاده

خراسان جنوبی

نماینده فدراسیون

تیم بزرگسالان

80

2

علیرضا شاعر زاده

خراسان جنوبی

نماینده پیشکسوتان

مرشد

52

3

علیرضا شاعر زاده

خراسان جنوبی

سرپرست فنی

تیم پیشکسوتان

24

4

محمدرضا کارگر

خراسان رضوی

داور مرشدی

مرشد پیشکسوتان

4/31

5

مهدی روشنی

گلستان

سر داور

ارزیابی


6

عباس جلیلیان

خراسان رضوی

داور

7

علی پرکار

خراسان رضوی

داور و متصدی الکترونیک

اسامی تیم بزرگسالان استان خراسان شمالی: 1. الیاس امیرآبادی، 2.میلاد کارگر بیده، 3. سعید حامی، 4. علی ذوالفقاری، 5. علی صالحی، 6. اشکان امیرآبادی، 7. صادق ابراهیمی و8. مرتضی پهلوان.

اسامی تیم پیشکسوتان استان خراسان شمالی: 1. حسن هراتی، 2.رسول روغنی، 3. اکبر رازی، 4. علیداد محرابیان، 5. حسین منفرد، 6. مرتضی آذری

 
اسامی کادر فنی و داوران مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور در استان یزد

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

سمت

امتیازات

1

سید حسن سبزواری

سمنان

نماینده فدراسیون

تیم بزرگسالان

270

2

حبیب اله ارباب پور

اصفهان

نماینده پیشکسوتان

مرشد

9/98

3

حبیب اله ارباب پور

اصفهان

سرپرست فنی

تیم پیشکسوتان

141

4

محمهدی غیبی

فارس

داور مرشدی

مرشد پیشکسوتان

6/68

5

سید حسن سبزواری

سمنان

سر داور

ارزیابی


6

محمدمهدی حیدرپور

اصفهان

داور

7

غلامرضا ترابی

کرمان

داور و متصدی الکترونیک

 

اسامی تیم بزرگسالان استان یزد: 1. علی حسین زاده (مرشد)، 2.حسن مومنی (میاندار)، 3. مهدی منصوری، 4. میلاد منصوری، 5. محمدمهدی مرادی زاده، 6. حسین خانی، 7.علیمحمد حاتمی، 8. حامد اشکلویی و 9. سید حسین موسوی (ذخیره)

اسامی تیم پیشکسوتان استان یزد: 1. مجید سلیمانی راد (مرشد)، 2.مجید بهادرزاده (میاندار)، 3. علی اکبر کاکو، 4. مجید صادق انتظاری، 5. عزیزاله خواجه افضلی، 6. محمود فلاحتی

 
نتایج هفته چهارم مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور 26 دی ماه

اسامی کادر فنی و داوران مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور در استان کهکیلویه و بویراحمد

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

سمت

امتیازات

1

مجید حسین نژاد

کرمان

نماینده فدراسیون

تیم بزرگسالان

50

2

مجید حسین نژاد

کرمان

نماینده پیشکسوتان

مرشد

24

3

مجید حسین نژاد

کرمان

سرپرست فنی

تیم پیشکسوتان

-

4

علیرضا صغیر

فارس

داور مرشدی

مرشد پیشکسوتان

21

5

محسن زارعیان

فارس

سر داور

ارزیابی


6

محمود اوستان

فارس

داور

7

فرهاد نکوفر

کرمان

داور و متصدی الکترونیک

اسامی کادر فنی و داوران مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور در استان اصفهان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

سمت

امتیازات

1

علیرضا حجتی

یزد

نماینده فدراسیون

تیم بزرگسالان

289

2

محمد نجات مهر

اصفهان

نماینده پیشکسوتان

مرشد

3/61

3

رضا قدیانی

تهران

سرپرست فنی

تیم پیشکسوتان

-

4

علیرضا حجتی

یزد

داور مرشدی

مرشد پیشکسوتان

-

5

سیدحسن سبزواری

سمنان

سر داور

ارزیابی


6

سعید شمس کلاهی

مرکزی

داور

7

محمد درهمی

یزد

داور و متصدی الکترونیک

 

اسامی تیم بزرگسالان استان اصفهان: 1. بهزاد گرامی (میاندار)، 2. محمدرضا ابوالحسنی ، 3. محمدحسین حاج صادقی، 4. مصطفی امینی، 5. سامان شیرانی، 6. حمید بهرامیان ، 7. امیر موذنی ، 8. مجید لری و 9. امین ابوالحسنی (مرشد)

 

اسامی کادر فنی و داوران مسابقات تیمی زورخانه ای و مرشدی بزرگسالان کشور در استان خراسان رضوی

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

سمت

امتیازات

1

علیرضا شاعرزاده

خراسان جنوبی

نماینده فدراسیون

تیم بزرگسالان

107

2

علیرضا شاعرزاده

خراسان جنوبی

نماینده پیشکسوتان

مرشد

20

3

علیرضا شاعرزاده

خراسان جنوبی

سرپرست فنی

تیم پیشکسوتان


4

صادق گنجی

خراسان جنوبی

داور مرشدی

مرشد پیشکسوتان


5

مهدی روشنی

گلستان

سر داور

ارزیابی


6

حسین ملکی

مازندران

داور

7

علی سنگکی

خراسان جنوبی

داور و متصدی الکترونیک